SİZ UYURKEN ELEKTRİK UYUMAZ

SİZ UYURKEN ELEKTRİK UYUMAZ

 

Elektrikte en önemli konulardan biri hiç şüphesiz yaşanabilecek aşırı gerilim kaynaklı cihaz yanmaları ve buna bağlı elektrik kontağı yangınlarıdır. Trimbox, tek faz ürünlerde 99 TL’den, üç faz ürünlerde 159 TL’den başlayan fiyatlarla artık herkesin ulaşabileceği ve rahatlıkla evine ve işyerine alarak rahat uyuyacağı bir kampanya ile müşterilerine ulaşıyor.

Elektrik hayatımızda çok  geniş yer kapladığı için olası dalgalanmalar neticesinde de verdiği zararlar tartışmasız gerekli olduğu kadar büyük tahribatlar vermektedir. Elektrik bize ulaşana kadar  yıldırım, yağışlı ve rüzgarlı havalar, uygulama hataları vb. birçok badire atlatır. Bunlardan bazıları da evimize ve işyerimize kadar ulaşarak cihazlarımızın zarar görmesine, bazen de yangınlara sebep olur.

Özellikle elektrik git-gellerinde şalterlerin kapalı tutulması gibi uygulamalar ve tedbirler, hali hazırda neredeyse tüm Dünya’da uygulanan ilkel ama geleneksel bir koruma yöntemidir. Ancak, elektrik kesintilerinde sadece elektrik geldiği anda değil, gittiği anda da peak diye tabir edilen anlık yüksek voltaj darbeleri meydana gelir. Hele bir de anlık gel-gitler çok daha büyük yüksek voltaj darbelerine sebep olurlar.

Trimbox, elektrikte meydana geebilecek anlık yüksek voltaj darbelerini absorbe ederek, elektrik gel-gitleri, yıldırım, trafo patlaması da dahil olmak üzere elektrikli cihazların korunmasını sağlamaktadır.

AŞIRI GERİLİM ve TSUNAMİ | SİSTEM KİLİTLENMELERİ TRİMBOX İLE TARİHE KARIŞIYOR
KATEGORİLER
Direkt Sipariş için WhatsApp Hattı