TATİLİNİZ YARIDA KALMASIN

Tatil denilince akla ilk olarak, insanların kendilerini dinleme, dinlenme, akraba ziyareti, iş ve stresli ortamlardan kurtulma fırsatları gelir. Bazıları için de bu fırsatlar ciddi sıkıntılara dönüşerek tam bir çileye dönüşebilmektedir. Kazalar yanında yoğunluk çilesi gibi.

Biz, işimizle alakalı bir konuyu ele alacağız; Elektrik! Birçok yeni müşterimizin gittiği tatilden döndüğünde özellikle herşeyin fişini çektiğini, ancak doğal olarak buzdolabınınkini çekemediğinisöylüyor. Herşeyi çektim, artık ona da bir şey olursa yapacak bir şey yok diyip bu şekilde davranan
müşterilerimiz, eve döndüklerinde arıza yapan buzdolabının içindeki et veya sebze-meyvelerin tüm eve korkunç bir koku saldığını söylüyor.


Yani alınan tedbir fişleri prizden çekmekle yeterli kalmıyor. Bu tedbir, özellikle enerjinin daha kötü olduğu ve elektrik kesintilerinin çok yoğun olduğu 25-30 yıl öncesinin tedbiriydi. Hele bir de gökgürültüsü olduğunda hemen fişler prizden çekilirdi, ama buzdolabı yine prizde takılı kalmak zorundaydı.

Bunun yanında bir de tatil için gidilen otel ve tatil köylerinde de bazı sıkıntılı durumlar tarafımıza iletilmeye başlandı. Tatil için gittiği otel odasında klimanın yanması sonucu çıkan yangında mahsur kalan insanlardan, bindiği asansör arıza yaptığı için mahsur kalan insanlara kadar birçok kişiyle işimiz gereği dialog kurup çözüm önermekteyiz.

Tüm bu saydığımız sorunları engelleyip, en azından elektrik konusunda rahat bir tatil için ve tatilinizin yarıda kalmaması için iç tesisleri proje hazırlama yönetmeliğinde zorunlu olan aşırı gerilim sönümleyicinizi, Trimbox tedbirinizi alın ve gittiğinizin otel ve meskenlerinde bu korumaya sahip olduklarını denetleyin.

Herkese iyi bayramlar, iyi tatiller... 

Basit tedbirler bazen hayat kurtarır. Ailemize, işimize, çevremize yapacağımız en güzel yatırım, onları koruyucu tedbirlerdir. Trimbox ve GNDSeries ile elektrik kaynaklı hasarlardan ve buna bağlı elektrik kontağı yangınlarından korunabilirsiniz. 

Whatsapp : +90 555 014 24 23

 
AŞIRI GERİLİM ve TSUNAMİ | AKIM İLE GERİLİM ARASINDAKİ FARK


Direkt Sipariş için WhatsApp Hattı