YERLİ PARAFUDR

YERLİ PARAFUDR 

Trimbox olarak AG Parafudr üretimini yerlileştirme kararı alarak, önemli bir ithalat kaleminin ülkemizde üretilmesini sağladık.

Yerlileştirme faaliyetini yaparken dikkat ettiğimiz en önemli konu, katma değer katarak ve kamu kaynaklarını kullanmadan bu işi yapabilme kabiliyetimizdi.        

Bugün Dünya markalarının ürettiği parafudr, Trimbox markasıyla katma değer katılarak yerlileştirilmiş ve yeni nesil parafudr sıfatıyla piyasaya sunulmuş durumdadır.

Parafudrları bilenler aşısından, ürünlere kattığımız katma değerler nelerdir diye sıralayacak olursak Trimbox markalı yeni nesil parafudrlar:

1- Her üründe B,C,D sınıfı parafudr kabiliyetine sahip olduklarından, uygulamada kafa karışıklığı ve birden fazla ürün ihtiyacı giderilmiştir.

2- Yeni nesil parafudrlar topraklamanın zayıf olması durumu bir yana, hiç topraklama olmayan yerlerde bile koruma kabiliyetine sahiptir.

3- Yeni nesil parafudrlar aşırı gerilim sönümleme de yapabildiklerinden, üst düzey koruma kabiliyetine sahiptirler.

4- Yeni nesil parafudrlar nötr kopması durumunda, özellikle gold modellerde kaçak akım rölesini açtırarak sonsuz sayıda koruma kabiliyetine sahiptirler.

5- Yeni nesil parafudrlarda kartuş değiştirme maliyeti yoktur.

Özellikle iyi bir topraklama şartı aranan parafudrların, topraklamanın zayıf olduğu veya hiç olmadığı yerlerde koruma kabiliyeti olmadığı bilindiğinden, yeni nesil parafudrların topraklama hiç olmasa bile koruma kabiliyetine sahip olması sektör ve kulanıcılar açısından değerlendirildiğinde önemli bir katma değer oluşturmaktadır.

PARAFUDR FİYATLARI

Bir ürünü yerli üretmek kadar, sağladığı katma değer ve fiyat rekabeti de şüphesiz ciddi önem arzetmektedir.

Fiyat kıyaslaması da yapacak olursak, yapının en dışına uygulanan B sınıfı parafudr 2500₺, katlara uygulama yapılan C sınıfı parafudr 600₺, hassas cihazlar için uygulanması tavsiye edilen D sınıfı parafudr 250₺ fiyatla son kullanıcıya montaj hariç satılabilmektedir.

B,C ve D sınıflarının koruma kabiliyeti ve yukarıda saydığımız ekstra koruma özellikleri ile yeni nesil parafudrlar ise 399-799₺ aralığında montaj dahil son kullanıcıya sunulmaktadır.

Basit tedbirler bazen hayat kurtarır. Ailemize, işimize, çevremize yapacağımız en güzel yatırım, onları koruyucu tedbirlerdirTrimbox ve GNDSeries ile elektrik kaynaklı hasarlardan ve buna bağlı elektrik kontağı yangınlarından korunabilirsiniz. 

Whatsapp : +90 555 014 24 23

Aşırı Gerilim ve Tsunami | YENİ NESİL PARAFUDR AVANTAJLARI


Direkt Sipariş için WhatsApp Hattı