Yeni Nesil Parafudr Farkı ile Sistemleriniz Güvende!

Topraklamanın zayıf olması veya topraklama olmaması durumlarında da koruma kabiliyetine sahip olan Yeni Nesil Parafudrlar:
1- Her üründe B,C,D sınıfı parafudr kabiliyetine sahip olduklarından, uygulamada birden fazla ürüne ihtiyaç duymazlar.
2- Aşırı gerilim sönümleme de yapabildiklerinden, üst düzey koruma kabiliyetine sahiptirler.
3- Nötr kopması durumunda, özellikle gold modellerde kaçak akım rölesini açtırarak sınırsız koruma kabiliyetine sahiptirler.
4- Kartuş değiştirme maliyetleri yoktur.

TÜRKİYE'NİN İLK
TSE BELGELİ İCADI

BDS-0001-1 referans numarasıyla buluş niteliğinde ve kriterleri yüksek olan ürünlere verilen TSE -BDS belgesinin ilki TRIMBOX'a verildi.

BURSA’NIN MUCİDİ ÖDÜLÜ

BTSO'nun her yıl düzenlediği 'Ekonomiye Değer Katanlar' ödülleri gecesinde İnovasyon kategorisindeki ödülün ilki TRIMBOX’a verildi.

DÜNYA DEVLERİNİN TERCİHİ

Arçelik,Aselsan,Karsan,Tofaş, Tuv-Türk, Vodafone gibi Uluslararası markalar ve yüzlerce ulusal işletme, sistemlerini TRIMBOX ile güvence altına aldı.

YM1EXPR

YM3EXP

YM3EXPR

YMRN3

%
İNDİRİM

4 KUTUP B+C SINIFI PARAFUDR 50kA

%
İNDİRİM

GNDSeries

Nötr-Toprak Regülatörü

GNDSeries; Trimbox markasının bir modeli olup özelliği, nötr-toprak arasındaki potansiyel farkı düzenleyerek, hassas elektronik cihazların ve elektronik kartların zarar görmesini engellemektir. Bu görevi yaparken ayrıca monitörlerin ekranlarında (projeksiyonlar dahil) genel olarak toprak hattından kaynaklı parazit olarak değerlendirilen görüntü bozukluklarını da engellemektedir.Direkt Sipariş için WhatsApp Hattı