STOKLARI ERİTİYORUZ!

Trimbox’ın üretimini 2011 yılında YM1P ve YM3P model ürünleri (siyah renkli ürünler) üreterek sonlandırdığı ilk versiyonlarının (YM-220SX ve YM3-380SX) piyasa koşullarında 169TL ve 129TL fiyatlarla son kullanıcıya internet üzerinden satıldığı görülmektedir. Ayrıca güvenlik sektörü için üretilen N serisi ürünlerinde yine bazı fiyat oynamalarıyla bu fiyatlara yakın fiyatlarda servis edildiğini görmekteyiz.

Son kullanıcılarımızdan ve bayilerimizden, gerek fiyat istikrarımız, gerekse gelişmiş garanti sunumumuz, gerekse de süre sınırı olmaksızın alınan ürünlerin üst versiyonlarına geçişte sıfır ürün gibi değerlendirilerek sadece güncel fiyat farkını talep etmemiz gibi ekstra özelliklerin sunulmayarak, piyasadan alınan ürünlerde, hem fiyat oynamalarını bitirmek hem de benzer mağduriyetleri bitirmek adına önemli bir adım atıyoruz.

2017 yılında ürünlerine yanmazlık özelliği katarak üretimine başladığı yeni nesil parafudr EXP modellerden (beyaz renkli ürünler) sonra, tüketicilerimizden aldığımız yönlendirme ile stoklarımızda kalan ve 2017 yılından itibaren üretimi sonlandırılmış( piyasadaki ürünlerden ortalama 4 yıl daha yeni) ürünlerimizi internetteki örneklerinden de aşağı çekerek 119TL ve 159TL fiyatla sizlere sunuyoruz.

Stoklarla sınırlı bu kampanyanın, birçok tüketici açısından asgari korunma şartlarını yerine getirerek, neredeyse priz fiyatına sunulmasının bereketini hep birlikte yaşamak dileğiyle…

Not: Bahse konu(siyah renkli) ürünler;

1- Montaj hariç, kargo ve KDV dahil fiyatlardır.

2- Trimbox Elektrik Pazarlama A.Ş, yapılan kampanya ile ilgili fiyat politikasını dilediği zaman değiştirmekte veya sonlandırmakta serbesttir.

 

Hızlı iletişim, detaylı bilgi için biz sizi arayalım;
Whatsapp : +90 555 014 24 23

 

TRIMBOX İLE BÜYÜK EKSİKLİK GİDERİLDİ |


Direkt Sipariş için WhatsApp Hattı