Notice: Undefined index: CURRENT_URL_TO_TR in /home/trimbox/public_html/admin/server_interaction/_class/Parser.php on line 151

Notice: Undefined index: CURRENT_URL_TO_EN in /home/trimbox/public_html/admin/server_interaction/_class/Parser.php on line 151
AC-DC PARAFUDR

AC-DC PARAFUDR

AC-DC PARAFUDR

Yeni nesil parafudrlarda artık AC-DC parafudr aynı boardda tek ürün olarak üretiliyor!

Alçak gerilim sistemlerinde parafudr kullanımı her geçen gün artıyor.

Genel olarak yurtdışı menşeili üretim alanına sahip parafudrlar, elektronik kartların yanmasını engellemek üzere tasarlanmış olmasına rağmen, topraklama direncine olan bağımlılıkları ve özellikle DC olarak çalışan kartların oluşturdukları sistemsel peakler yüzünden, zararları tam olarak engelleyemiyordu.

Parafudrların bir bütün olarak elektronik kart hataları ve hasarlarını engellemesinin önünde genel olarak iki ana sebep bulunmaktadır:

  • İyi bir topraklama ihtiyacı,
  • DC kartlarda sistemsel peaklerin

Yeni nesil parafudrlar, öncelikle iyi bir topraklama ihtiyacını ortadan kaldırıp, topraklama hiç olmasa bile koruma işlevini kusursuz yerine getirirken; şimdi DC parafudrları da AC parafudr ile aynı boardda üreterek, koruma kabiliyetini kılcal hatlara kadar indirgemeyi başardı.

AC parafudr üretiminde yeni nesil parafudr ile iki kutuplu, dört kutuplu, 110V, 220V, 380V, 490V olarak üretim yapan Trimbox; DC parafudrda 12V-1500V arası üretim yapmaktaydı.

Özellikle telekom ve dağıtım şirketi panolarında redresörlerde sistemsel ihtiyaç olarak karşımıza çıkan AC-DC parafudr, uluslararası parafudr piyasalarında da yakın gelecekte farkını ortaya koyacaktır.

Basit tedbirler bazen hayat kurtarır. Ailemize, işimize, çevremize yapacağımız en güzel yatırım, onları koruyucu tedbirlerdirTrimbox ve GNDSeries ile elektrik kaynaklı hasarlardan ve buna bağlı elektrik kontağı yangınlarından korunabilirsiniz. 

Whatsapp : +90 555 014 24 23

AKILLI TARIM SİSTEMLERİNDE TRİMBOX KULLANIMI | DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR


Direkt Sipariş için WhatsApp Hattı